صفحه اصلی > حوزه فعالیت 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل بانک صنعت و معدن: آتیه دماوند پتانسیل های بسیار خوبی را داراست

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در پاسخ به سوال خبرنگار بورس 24، در خصوص فعالیت های بورسی این بانک گفت: با توجه به قانون بانک ها از بنگاه داری منع شده اند بخشی از بنگاه ها را باید نگه داریم و در همه واحد ها سهم بانک  باید به زیر 50 درصد کاهش یابد.

وی افزود: ما آمادگی واگذاری سهام مازاد را داریم و با توجه به پتانسیل های موجود در سهام شرکت های زیر مجموعه بانک از جمله شرکت آتیه دماوند ترجیح بر این است که سرمایه گذار خارجی واردشرکت شود.

او گفت: به هر حال بانک آمادگی واگذاری یک صندلی هیئت مدیره شرکت آتیه دماوند را دارد و با توجه به پتانسیل های خوب آتیه دماوند این شرکت مشتری داشته و دارد.

وی تصریح کرد: مهم ترین کار در شرکت آتیه دماوند رفع مشکلات شرکت هایی بود که این شرکت به آنها ورود کرد و با توجه به اینکه مشکلات بسیاری از شرکت ها برطرف شده است، در حال حاضر وضعیت آتیه دماوند بسیار مطلوب است و شرکت سودده است.

به گفته او جدیدترین فعالیت شرکت، پروژه فراسا است، که طرح بسیار فاخری است. وی افزود: در منطقه البرز، در صورتی که مصوبه آن در یافت شود این پروژه به عنوان منطقه ویزه اقتصادی لجستیک اعلام  خواهد شد و با توجه به شرایطی که دارد امکان جذب شرکای خارجی برای این طرح  وجود دارد.

 


١١:٢٦ - چهارشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٣٤