صفحه اصلی > حوزه فعالیت 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند به مناسبت سالروز تاسیس شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند با صدور پیامی هجدهمین سالروز تأسیس شرکت را به همه کارکنان  مشتریان، سهامداران و ذینفعان این شرکت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیراست:

به نام خالق هستی

شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند در چهاردهمین روز از دومین ماه فصل بهار ، وارد هجدهمین سال فعالیت خود می‌شود.

این روز، بهانه‌ای است که تلاش صادقانه مدیران، کارکنان و کلیه همکاران شرکتهای تابعه و سهامداران شرکت در 17 سال حرکت و فعالیت مستمر در ساختن سازمانی یادگیرنده با دانش، تجربه و نیروهای انسانی کارآمد را در کنار یکدیگر جشن بگیریم.

وظیفه ماست که برای رشد  و توسعه شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایت‌مندی همکاران، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان است، گام برداریم.

شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند برای داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به هجدهمین سال فعالیت شرکت است

چهاردهم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند بر مدیران، کارکنان،  کلیه همکاران شرکتهای تابعه ، سهامداران  این شرکت مبارک و خجسته باد.

امید که همواره سلامت و پیروز باشید.


١٤:٤٢ - يکشنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٤٥٠    /    تعداد نمایش : ٩٥