صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آتیه دماوند یک شرکت توسعه ای با اهداف بلند مدت است.

مدیر عامل گفت :به  عنوان یک شرکت توسعه ای برای رونق هر استان دارای اهداف و برنامه های استراتژیک هستیم. 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند که در جلسه شورای سرمایه گذاری استان گیلان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: از مهمترین نقش های اجرایی و عملیاتی این شرکت رونق دادن به توسعه صنعت وتجارت و ایجاد زیر ساخت های اساسی به منظور جذب سرمایه گذاری متناسب با قابلیت ها و مزیت های منطقه است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرایی شدن هر سرمایه گذاری با قابلیتهای موفق و اساسی این شرکت  در استان گیلان اعلام آمادگی می کند تصریح کرد: امروز در استان گیلان با توجه به طرح پیشنهادی و مطالعات انجام شده در خصوص زمین 85 هکتاری متعلق به شرکت پوشش از زیر مجموعه های گروه آتیه دماوند در نگاه اول باید مزیت مکانی آن را مورد توجه قرار داد.

وی با اشاره به نقش این طرح در توسعه استان گیلان تصریح کرد: طرح و زمین متعلق به این شرکت به لحاظ وسعت و گستردگیش و قرار گرفتنش در بهترین نقطه مواصلاتی استان می تواند در طرح های زیر بنایی و استراتژیک استان مورد بهره برداری قرار بگیرد که قطعا تاثیرات خاص استان همجوار و کشورهای آسیای میانه خواهد گذاشت.

مدیرعامل شرکت آتیه دماوند به بیان مزیت های زمین 85 هکتاری  مزبور پرداخت و اظهار داشت: فاصله کوتاه تا بندرانزلی؛ منطقه آزاد؛ فرودگاه؛ در حریم شهر بودن زمین از مهمترین معیارهای است که استقرار طرح هایی مانند، دهکده لجستیک ، بندر خشک، انبار داری و پردارش کالا، شهر فرودگاهی، صنایع تبدیلی و بسته بندی، مراکز آموزشی و تحقیقاتی، مراکز نمایشگاهی و سالن همایش، انستیتو نساجی و صنایع وابسته را کاملا توجیه پذیر می کند.

براساس این گزارش پس از سخنان رستمی ؛ دکتر خزاعی ؛  معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از غنی بودن پروژه تمجید و مطالعات انجام شده را پربار و جامع دانست و اعلام کرد برای جذب سرمایه گذار خارجی در این خصوص نهایت همکاری را بانجام خواهیم داد.

در ادامه این نشست نجفی استاندار گیلان ؛ ضمن تقدیر و تشکر از شرکت آتیه دماوند، ضمن اعلام تشکیل کارگروهی، متشکل از مدیران کل مرتبط استانی اظهار داشت: انجام امور باید به صورت بخشی کارشناسی بررسی، و به فوریت در شورای برنامه ریزی استان مورد تصویب نهایی قرار گیرد.

گفتنی است در این نشست علاوه بر دکتر خزاعی؛ معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، نجفی استاندار گیلان، اعضای هیأت مدیره شرکت آتیه دماوند، معاونین استانداری گیلان؛ مدیران کل اقتصادی و صنعتی استان؛ جمعی از مدیران بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی استان گیلان نیز حضور داشتند.

واحد ارتباطات گروه سرمایه گذاری آتيه دماوند

 


١٦:٤٨ - چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٠٣    /    تعداد نمایش : ٦٣٠